کاربر گرامی لطفاً مفاد این توافقنامه را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی «یک تکان» به دقت ملاحظه فرمایید. «یک تکان» سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید.

درباره ما

«یک تکان» یک باشگاه آنلاین است. جایی که حتما می‌توانید انگیزه‌هایی برای حرکت کردن پیدا کنید و مرزهای خود را پشت سر بگذارید. امروزه زندگی‌ها ایستا شده و ما زمان زیادی پشت رایانه یا جلوی تلویزیون یا با گردن خمیده و موبایل در دست به سر می‌بریم. بیش از پیش باید مراقب ذهن و جسم خود باشیم و دیگر چاره‌ای جز ورزش کردن و تکان خوردن نداریم. ما در «یک تکان» امیدواریم تا زندگی های ایستا را به زندگی‌های پویا تبدیل کنیم.

قوانین و مقررات استفاده از «یک تکان»

 1. کلیه اصول و رویه‏‌های «یک تکان» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های«یک تکان» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از خدمات و سرویس‌های سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 2. قبل از استفاده از برنامه، کاربران ملزم به ثبت‌نام هستند. ثبت نام در «یک تکان» رایگان است. در قسمت ثبت‌نام بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن واز کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به «یک تکان» اجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشد تا علاوه بر تعامل راحت‌تر، امکانات مناسب‌تری را برای‌ آن‌ها فراهم کند. «یک تکان» این اطلاعات را بدون اجازه کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.

 3. در صورت بارداری و شیردهی و همین‌طور داشتن هرگونه بیماری، حتما قبل از استفاده از «یک تکان»، با پزشک و متخصص مشورت نمایید.

 4. برای دسترسی به محتوای آموزشی و کاربردی موجود در «یک تکان»، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای موجود در«یک تکان» در مدت زمان اشتراک است

 5. استفاده از «یک تکان» هیچ گونه حقی را برای کاربران در ارتباط با هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها از هر طریقی ایجاد نمی‌کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می‌توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده دریافت کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود و باز نشر آن را ندارید.

 6. «یک تکان» در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به محتوا، خرید اشتراک و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.

 7. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و «یک تکان» مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

 8. تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک «یک تکان» به آنها دسترسی پیدا می‌کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و محتوای جدیدی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی کاربر به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید. «یک تکان» تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 9. مشترکان «یک تکان» حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

 10. در صورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل «یک تکان» که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

 11. «یک تکان» نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و متخصصان هر رشته استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است «یک تکان» تضمین نمی‏‌کند که توضیحات، ویدیوها و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

 12. «یک تکان» ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط کاربران با یکدیگر (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان و نظرات) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

 13. طبق قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان، کلیه محتویات «یک تکان» شامل قانون حق تکثیر شده و به «یک تکان» تعلق دارند.

 14. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «یک تکان»، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «یک تکان» جزئی از اموال «یک تکان» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «یک تکان» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «یک تکان» محفوظ می‏‌دارد

 15. بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست بنابراین اگر در حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد یا گروه‌های سوم شخص به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه «یک تکان» نخواهد بود.

 16. ممکن است «یک تکان» برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و اپلیکیشن و تحقیقات از برخی اطلاعات جمع آوری شده از کاربران استفاده کند. این اطلاعات علاوه بر مواردی که پس از ایجاد حساب کاربری اخذ می شود، می‌تواند شامل موارد گوناگونی، همچون نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جستجوهای انجام شده در وب سایت و اپلیکشن «یک تکان» و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از «یک تکان»، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ و مانند آن باشند.

 17. همچین «یک تکان» همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی “یک تکان» با استفاده از روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و “یک تکان» حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود را محفوظ می‌دارد.

 18. تنها افراد بالای ۱۸ سال حق انجام معامله (خرید) در “یک تکان» را دارند. و اشخاص جوان‌تر باید با نظارت والدین یا قیم قانونی خود اقدام به این کار کنند. تمامی مسئولیت افراد زیر ۱۸ سال که از خدمات “یک تکان» استفاده می‌کنند، با والد یا قیم قانونی است که دسترسی به پرداخت اینترنتی را برای وی فراهم نموده است.

 19. کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس‌های “یک تکان» اقدام کند.

همچنین طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید خدمات اقدام می‌کند.

 1. محصولات قابل خرید در سایت و اپلیکیشن «یک تکان» اشتراک‌های مدت‌دار ماهیانه و ساعتی هستند که با خریداری آن‌ها کاربر به قسمت‌های آموزشی گوناگون دسترسی خواهد داشت.

 2. در اشتراک‌های ماهیانه «یک تکان»، هر یک ماه مساوی با ۳۰ روز محاسبه ‌می‌شود.

 3. استفاده از «یک تکان» نیازمند اینترنت بوده و هزینه اینترنت بر عهده کاربر می‌باشد.

قوانین حفظ حریم شخصی

این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی، تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط مجموعه «یک تکان»، شامل وب‌سایت، اپلیکیشن‌ ورا شامل می‌شود.

– «یک تکان» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت، اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

– «یک تکان» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از خدمات و سرویس‌های سایت و اپلیکیشن را توسعه دهد. در واقع با استفاده از «یک تکان»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات «یک تکان»، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.1tekan.com و اپلیکیشن رسمی آن است. ما با هیچ روش دیگری جز از طرف آدرس‏‌ها و شماره‌های رسمی و تایید شده در سایت و اپلیکیشن با شما تماس نمی‌‏گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از اطلاعات ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها اطلاعات تماس رسمی و مورد تایید مشتری تلقی می‌گردد و تمام مکاتبات و پاسخ‌های «یک تکان» از طریق آنها صورت می‌گیرد.

– «یک تکان» اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به «یک تکان» کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط با علایق هر کاربر ارایه کند.

– «یک تکان» این اختیار را دارد درون سایت، اپلیکیشن و ویدیوها به فراخور زمان و محتوا، برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.

کاربران «یک تکان» می‌توانند با هر بار ورود به برنامه نسبت به تغییر و یا حذف اطلاعات شخصی خود مانند نام کاربری یا رمز عبور اقدام نمایند.

نحوه پرداخت وجه

 1. فرایند خرید در سایت «یک تکان» به صورت آنلاین و به شرح زیر است:

  1. انتخاب بسته‌ی اشتراکی مورد نظر

  2. مشاهده‌ی پیش‌فاکتور

  3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

  4. فعال شدن اشتراک در اپلیکیشن

 2. اطلاعاتی که برای پرداخت اینترنتی از هر کارت بانکی عضو شتاب به آن نیاز دارید:

 • شماره 16 رقمی کارت (شماره روی کارت عابر بانک)

 • رمز خرید اینترنتی (این رمز را باید قبل از خرید از طریق خودپرداز عابر بانک کارت مورد نظر فعال کرده باشید)

 • کد CVV2 (یک کد 3 یا 4 رقمی که روی کارت بانکی درج شده است)

 • تاریخ انقضا (تاریخی که روی کارت عابر بانک شما درج شده است)

رویه استرداد وجه

اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده و به حساب «یک تکان» واریز شده باشد، از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد. مبالغی که در فرایند بانکی باقی مانده و به حساب «یک تکان» واریز نشده‌اند، باید از طریق روال مشخص شده توسط سیستم بانکی پیگیری شوند.

مدت زمان تحویل

 1. در صورتی که فرآیند خرید اشتراک توسط کاربر در اپلیکیشن «یک تکان» با موفقیت صورت پذیرد، بلافاصله دسترسی وی به محتوای اشتراکی آزاد شده و از همان لحظه مدت زمان باقی‌مانده از اشتراک محاسبه می‌گردد.

 2. در صورتی که خرید اشتراک از طریق سایت «یک تکان» انجام شود و روند کار با موفقیت انجام پذیرد، حداکثر تا ۲۴ ساعت اشتراک وی فعال شده و دسترسی به محتوای اشتراکی آزاد می‌گردد. مدت زمان باقی مانده از اشتراک از لحظه فعال سازی محاسبه می‌شود و زمان انجام خرید مد نظر نخواهد بود.

روند فسخ خدمات

 1. طبق آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، در صورت انجام هر گونه خرید اشتباه، تمامی ضرر و زیان‌ها به عهده کاربر ‌‌است و با توجه به اینکه قبل از هرگونه خرید، پیش‌نمایشی از شیوه برگزاری دوره‌های آموزشی و کیفیت صدا و تصویر آنها در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه «یک تکان» نخواهد بود.

 2. کاربر امکان کاربر در هر زمان می‌تواند درخواست بستن حساب کاربری خود را بدهد. در این صورت ظرف ۴۸ ساعت کاری، حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

 3. در صورت بسته شدن حساب کاربری با درخواست کاربر، مدت‌زمان باقی‌مانده از اشتراک وی مورد محاسبه قرار نگرفته و هیچ گونه استرداد وجهی انجام نخواهد شد.

ثبت شکایات مصرف کنندگان

مشترکان محصولات یک تکان در صورت بروز هرگونه مشکل در استفاده از خدمات، یا نیاز به پشتیبانی می‌توانند طی ساعات درج شده، با «یک تکان» تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند یا اینکه با ارسال ایمیل درخواست خود را مطرح نمایند.

تماس با ما

در صورتی که پس از خواندن این توافقنامه همچنان سوال یا ابهامی داشتید، می‌توانید با ما از طریق اطلاعات زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن: 09934499214

ایمیل: yektekan@gmail.com

آدرس: تهران، محله شهرک چیتگر (امام رضا)، خیابان پژوهش، بزرگراه شهید خرازی، مجتمع تجاری ایران مال، G1، طبقه همکف، واحد RB244